localization

Kozubów 54A
28-400 Pińczów

eDziennik phone

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma również dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. I tak też było dzisiaj w naszym przedszkolu. Dzieci wspaniałe się bawiły, biorąc udział w różnych konkursach, konkurencjach sportowych, zabawach. Radość i głośny śmiech dzieci w tym dniu świadczył o wspaniałej zabawie.

Naszym przedszkolakom życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzach. Niech czas pobytu w przedszkolu będzie magicznym czasem, pełnym wspaniałych zabaw i niezapomnianych przeżyć!

Autor: Anna M.