13 listopada nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Biegu Niepodległości.
Z wielką radością informujemy, że Karolina Puchała, uczennica klasy VII zajęła I miejsce na 600 metrów dziewcząt a grupie młodszej, a cała nasza reprezentacja szkoły uzyskała III miejsce drużynowe w grupie młodszej.






Marcin S.