localization

Kozubów 54A
28-400 Pińczów

eDziennik phone

NADSZEDŁ CZAS WAKACJI!

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice!

 Dobiegł końca kolejny rok naszej wytężonej nauki i pracy, znowu pełen wyzwań. Był to czas szczególny, wyjątkowy i trudny ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Na chwilę wróciliśmy do naszej szkoły, a później została ona zamknięta i musieliśmy wrócić do nauczania zdalnego. Był to szczególny czas dla uczniów klasy ósmej, którzy żegnają się ze szkołą i wkrótce rozpoczną edukację w wybranych szkołach ponadpodstawowych.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. A Wam drodzy absolwenci, aby spełniły się Wasze oczekiwania związane z nową szkołą, a ścieżki życia na które wkraczacie prowadziły tylko do sukcesów.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2020/2021.