localization

Kozubów 54A
28-400 Pińczów

eDziennik phone

Zajęcia Koła Fotograficznego rozpoczęte

„Patrz oczyma, fotografuj sercem” – David duChemin

W ubiegły czwartek odbyło się pierwsze spotkanie koła artystyczno-fotograficznego w naszej szkole. Celem pierwszego spotkania było zapoznanie ze sprzętem fotograficznym znajdującym się w szkole, z pojęciem portretu oraz tym jak go wykonywać. Uczniowie wykonali również swoje pierwsze fotografie portretowe robiąc sobie nawzajem zdjęcia. Ideą szkolnego kółka fotograficznego jest rozwijanie zainteresowań artystyczno – fotograficznych naszych uczniów. Poprzez uczestnictwo w zajęciach rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Wykonywanie zdjęć prowadzi do wyrobienia smaku artystycznego, poczucia piękna i wrażliwości.

Jesteś uczniem naszej szkoły? Lubisz robić zdjęcia? A może chcesz dowiedzieć się czy fotografia jest dla Ciebie? Przyłącz się do nas!

Zajęcia odbywają się w czwartki na 7 godzinie lekcyjnej.

Opiekun koła – Agata Idziak.